FUAR HİZMETLERİ

Bizi Facebookdan da Takip Edin...

sideblock

Bizi instagramdan Takip Edin...

sideblock

Avrupa’nın en gözde şehirlerinden Paris ve Düsseldorf’un yanı sıra dünyanın en popüler fuar destinasyonu Çin’e uzanan geniş bir yelpazede fuar paketi sunuluyor www.tumdunya.com.tr ’da. Ulaşımdan konaklamaya kadar tüm detaylar uzman ve deneyimli bir ekip tarafından hazırlanıyor. Fuarlar genelde bir yıl öncesinden tarihi belirli olan organizasyonlar olduğu için o dönemde otellerde ve uçaklarda yer bulmak oldukça zor olabiliyor. Bu yüzden fuar organizasyonu yaparken erken davranmakta fayda var. 

Özellikle şehir merkezinde düzenlenen fuarlarda, fuar alanına yakın otelde konaklamak ayrıcalık olabiliyor. Rezervasyonunuzu yaptırdığınız fuar turu ile merkeze yakın konaklama, otel-havaalanı transferi ve fuar biletleri, fuara ulaşım hizmeti ve seyahat sigortası gibi hizmetleri paket olarak alabiliyorsunuz.

Diğer aktiviteler

İş esnasında boş zamanınız kaldığında ziyaret ettiğiniz şehirde çevreyi tanımak için kısa kaçamaklar yapabilirsiniz. Kısa müze gezileri, şehrin ünlü restoranında bir akşam yemeği ya da kısa alışveriş molaları yapacaklarınız arasında yer alıyor.

Tatil Karşılaştır
Göster:
Sırala:
Bu kategoride ürün bulunamadı.
Tüm Dünya Turizm 2009. Tüm hakları saklıdır. Limited Edition Opencart Kurumsal.