PRAG & SALZBURG TURU 20 HAZİRAN 2018 HAREKET

Bizi Facebookdan da Takip Edin...

sideblock

Bizi instagramdan Takip Edin...

sideblock

Bizi Facebookdan da Takip Edin...

sideblock

Bizi instagramdan Takip Edin...

sideblock
PRAG & SALZBURG TURU 20 HAZİRAN 2018 HAREKET
399,00€
Ürün Kodu: TD-3637
Stok Durumu: 10
 

PRAG & SALZBURG TURU 20 HAZİRAN 2018 HAREKET

PRAG & SALZBURG
“PRAG (2) SALZBURG (2)"
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
23 Mayıs 2018 Hareket
4 Gece 5 Gün

1.Gün            İSTANBUL - PRAG
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde Türk  Havayolları kontuarında siz değerli misafirlerimizle saat 09:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1771 sefer sayılı uçuş ile 12:05’de hareket. 13:40’da Prag’a varış. Panoramik şehir turu için alandan ayrılış. Sehir turumuzda Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından  ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehri Tekneturuna katılabilirler (35 Euro). Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2.Gün           PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafındanekstra olarak düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya )  turuna katılabilirler (60 Euro). Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafındanekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine (55 Euro) (yemekli, içkili, müzikli eğlence programı) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3.Gün          PRAG –SALZBURG
Sabah kahvaltısının ardından Prag’dan ayrılıyor ve Viyana doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafındanekstra olarak düzenlenecek Cesky Krumlov (30 Euro) turuna katılabilirler. Vltava nehrinin kıvrımları içerisinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile sizi ortacağa geri götürecek. Turumuz sonrası Salzburg’a devam ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Salzach Nehri'nin ikiye böldügü, Klasik müziğin büyük ismi Mozart'ın Sehri  rehberimiz eşliğin de yapacagimiz keyifli yürüyüşlü  turumuzdan Arnavut kaldirimli sokaklari, Mozartin evi, Mirabell Sarayı’nın barok bahçesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde

4.Gün          SALZBURG
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Münih (50 Euro) turuna katılabilirler. Salzburg’a 140 km mesafedeki  
Almanya'nın en büyük üçüncü kenti  Bavyera Eyaletinin  en büyük şehri ve başkentidir. Panaromik Sehir turu esnasin da Karl Platz, Fraunkirche, Eski Belediye Binası, St. Peter kilisesi, Marien Platz göreceğimiz yerler arasındadır. şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

5.Gün          SALZBURG - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Göller bölgesi (30 Euro) , Halltstatt  turuna katılabilirler. Göller Bölgesi'nde yapılacak tam gün turumuzda bölgenin kendine has mimarisi ve eşsiz doğasını birleştiren kasabalarında köylerinde gezeceğiz. Wolfgangsee Gölü  sonrası, Avusturya’nın en güzel köylerinden biri olan mutlaka görülmesi gereken köy olarak  UNESCO Dünya  Kültür Mirası listesinde yer alan Hallstatt’ı gezeceğiz. Turumuz sonrasi şehire dönüş  havalimanına transfer. Gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1384 sefer sayılı uçuş ile  18:45’de İstanbul’a hareket saat 22:15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİLİK ODA FARKI

0 – 2 YAŞ ÇOCUK

3 – 12 YAŞ ÇOCUK

3 * Otel

399 Euro

180 Euro

150 Euro

389 Euro

 


Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.****
Vize Durumu :
Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Türk Havayolları ile İstanbul - Prag / Salzburg- İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
Havalimanı vergileri
3* otelde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Şehirler arası transferler
Panoramik Prag şehir turu
Şehir vergisi
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Vize ücreti (120 Euro)
Özel Seyahat sağlık sigortası (10 Euro)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Opsiyonel turlar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

Notlar:

 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından WWW.TUMDUNYA.COM.TR kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
 • WWW.TUMDUNYA.COM.TR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde WWW.TUMDUNYA.COM.TR dan tazminat hakkı yoktur.
 • Yorum Yap

  Adınız:


  Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

  Oylama: Kötü           İyi

  Doğrulama kodunu giriniz:
Tüm Dünya Turizm 2009. Tüm hakları saklıdır. Limited Edition Opencart Kurumsal.