YILBAŞI BENELUX PARİS TURU 26 ARALIK 2017 Hareket

Bizi Facebookdan da Takip Edin...

sideblock

Bizi instagramdan Takip Edin...

sideblock

Bizi Facebookdan da Takip Edin...

sideblock

Bizi instagramdan Takip Edin...

sideblock
YILBAŞI BENELUX PARİS TURU 26 ARALIK 2017 Hareket
449,00€
Ürün Kodu: TD-3338
Stok Durumu: 10
 

YILBAŞI BENELUX PARİS TURU 26 ARALIK 2017 Hareket

BENELUX & PARİS TURU
“AMSTERDAM (2) - KÖLN - LÜKSEMBURG (1) - PARİS (3) - BRÜKSEL (1)’’
YILBAŞI DÖNEMİ
Atlas Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
26 ARALIK 2017 Hareket
7 Gece 8 Gün
(Amsterdam gidiş - Amsterdam dönüş)

1.Gün                     İSTANBUL - AMSTERDAM
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Atlas Hava Yollarının kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Atlas Hava Yollarının KK 6041 sefer sayılı uçuşu ile 10:40’da Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13:20’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panaromik Amsterdam şehir turu için hareket. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
2.Gün                     AMSTERDAM
Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda (85 Euro) turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Delft şehri, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz.  Ardından Mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehrini geziyor ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelinizde.
3.Gün                     AMSTERDAM - KÖLN - LÜKSEMBURG
Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Lüksemburg’a hareket. Lüksemburg’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Petrus Vadisi, eski şehir merkezi ve dar sokakları, şehir katedrali ve Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
4.Gün                     LÜKSEMBURG - PARİS
Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen Gezisi (25 Euro) katılma imkanı. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Ardından Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
5.Gün                     PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (20 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. Geceleme otelinizde.
6.Gün                     PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (95 Euro). Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği  4 Nisan 2015’den itibaren yepyeni bir gösteri ile sizi büyülü bir yolculuğa çıkarak dünyaca ünlü Lido Show (135 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’ u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel kulesinin, Opera binasının, Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak izleyebileceksiniz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
7.Gün                     PARİS  - BRÜKSEL
Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Brugges kenti turuna katılabilirler (35 Euro). Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.
8.Gün                     BRÜKSEL – AMSTERDAM - İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılış işlemleri sonrası Amsterdam havalimanına hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atlas Hava Yollarının KK 6040 sayılı tarifeli seferi ile saat 14.35’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 19.05’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 
 
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI
TEK KİŞİLİK ODA FARKI
0 – 2 YAŞ ÇOCUK
3 – 12 YAŞ ÇOCUK
3 ve 4* Oteller (10-15km)
449 Euro
170 Euro
150 Euro
439 Euro
 
 
 
Fiyata Dâhil Olan Hizmetler:
Atlas Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) - Amsterdam (AMS) -İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirlerarası transferler
Panoramik Amsterdam, Köln, Lüksemburg, Paris ve Brüksel şehir turları
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler:
Vize ücreti (120 Euro)
Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Opsiyonel turlar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

ÖNEMLİ:

• YURTDIŞI GEZİLERİNDE EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT OLMASI MECBURİDİR. 
• TUM DUNYA TURİZM, HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KONUMUNDA OLUP, 28/09/1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABİDİR. UÇUŞ ÖNCESİNDE UÇUŞ SAATLERİ VE PARKUR DEĞİŞEBİLİR VE TÜM SAATLERİN HAREKET TARİHLERİNDEN 24 SAAT ÖNCE TEYİT EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. HAVAYOLU ŞİRKETLERİ TARAFINDAN YAPILABİLECEK SAAT DEĞİŞİKLİKLERİ VE OLABİLECEK RÖTARLARDAN TUM DUNYA TURİZM SORUMLU TUTULAMAZ. 
• TUR PROGRAMI ÖRNEK PROGRAMDIR. UÇAK FİRMASINDAN KAYNAKLANAN UÇUŞ SAATLERİ VE PARKUR DEĞİŞİKLİĞİ SEBEBİYLE, PROGRAM İÇERİĞİ AYNI KALMAK SURETİYLE DEĞİŞEBİLİR. 
• TUR PROGRAMINDA BELİRTİLEN (EKSTRA) TURLARIMIZ, ARAÇ MÜSAİTLİĞİ, KATILIM SAYISI VE REHBERİMİZ İNİSİYATİFİNE BAĞLI OLARAK GÜNLERİ VE FİYATLARI DEĞİŞEBİLİR VEYA İPTAL OLABİLİR. 
• TUM DUNYA TURİZM, GEREKLİ GÖRDÜĞÜ DURUMLARDA, TUR GÜZERGÂHINI İÇERİĞİ AYNI KALMAK KOŞULUYLA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. 
• UÇUŞ SAATİNE GÖRE, GEÇ VARIŞLARDA PANORAMİK ŞEHİR TANITIM TURU, ERTESİ GÜN YAPILIR. EKSTRA TURLAR VE ŞEHİR TURLARI İÇERİĞİ DEĞİŞMEMEK ŞARTIYLA FARKLI GÜNLERDE DÜZENLENEBİLİR. 
• TUM DUNYA TURİZM, KATEGORİSİ AYNI KALMAK KAYDIYLA OTEL İSİMLERİNİ DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. 
• NE ZAMAN YAPILIRSA YAPILSIN İPTAL DURUMUNDA VİZE PARASI İADE EDİLMEZ 
• YEREL OTORİTELER TARAFINDAN GEZİLMESİNE, GİDİLMESİNE HERHANGİ BİR SEBEPLE İZİN VERİLMEYEN GEZİ YA DA TURLAR YAPILMAZ. BU GEZİ YA DA TURLARIN YAPILAMAMASINDAN TUM DUNYA TURİZM SORUMLU TUTULAMAZ.
• TÜM DÜNYA OTELLERİNDE CHECK-OUT (OTELDEN ÇIKIŞ) SAAT 12:00. CHECK-İN (OTELE GİRİŞ) SAAT 14:00’DIR.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
Tüm Dünya Turizm 2009. Tüm hakları saklıdır. Limited Edition Opencart Kurumsal.