YILBAŞININ KAÇIRILMAYACAK 12 FIRSATI

Bizi Facebookdan da Takip Edin...

sideblock

Bizi instagramdan Takip Edin...

sideblock
by HASRET PALA | Makale İçerisindeAvrupa Turları Hakkında | Henüz yorum yapılmamış... | 939 Makalede Görüntülenme

Yılbaşının kaçırılmayacak 12 fırsatı
Yeni yıl yaklaşıyor... “Ne yapsak, nereye gitsek?” gibi sorular sorulmaya başladı. Yeni bir hayata başlangıç anlamına gelen yeni yıla, farklı bir ülkede girmek gibisi yok. Bu yıl 2016’ya farklı bir şekilde merhaba demek istiyorsanız işte size kaçırılmayacak masalsı Noel alternatifleri...

AMSTERDAM TURU
Eğlencenin kalbi
Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, ünlü elmas fabrikası ve otobüsle panoramik şehir turu yapılacak. Kanalların yer aldığı Delft kenti veya Rotterdam gezilecek. Gece hayatıyla öne çıkan kentte yılbaşına eğlenerek girin. 

MS ALENNİA İLE REN TURU
Doya doya üç ülke 

Avrupa’nın en güzel üç ülkesini bir gemiyle görmeye ne dersiniz? Ms Alemannia gemisinde yedi gün boyunca konaklayacaksınız. Görülecek yerler arasında Köln, Amsterdam, Rotterdam, Antwerp, Nijmegen ve Düsseldorf var. 

BANGKOK, PATTAYA TURU
Büyülü Asya

Bangkok şehir turuyla başlayan gezide Yatan Buddha heykeli, Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde Altın Buddha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı görülecek. Pattaya’ya giderken mücevher fabrikası görülecek ve timsah çiftliğine uğranılacak.

LONDRA TURU
Kraliyetin kalbi

Panoramik şehir turuyla başlayan turda Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Hyde Park, Buckingham Sarayı ve Oxford göreceklerinizden sadece birkaçı. Alışveriş yapabileceğiniz eşsiz mağazaları da unutmamak lazım. 

İTALYA TURU
Baştan başa İtalya

Yeni yıla İtalya’da merhaba demek, masal gibi bir rüyaya dalmaktan farksız. Roma’da İspanyol Merdivenleri’ne çıkıp Aşk Çeşmesi’ne para atarak dilek dileyin, Venedik’te gondol sefası yapın ve San Marco Meydanı’nda yürüyün. Floransa’da ise ünlü ressamların müzelerinin keyfini doyasıya çıkarın.

DUBAİ TURU
Huzur ve eğlence bir arada 

Dubai’de yaşam hareketli, eğlenceli ve şaşırtıcı. Dolu dolu yılbaşı tatili için bu tur biçilmiş kaftan. Beş gün boyunca gezeceğiniz yerler arasında dünyanın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Emirates Towers var. Ekstra olarak düzenlenecek olan ‘Akşam Yemekli Çöl Safari’ gezisiyse turun sürprizi...

LATİN AMERİKA TURU
Sıcak rüzgâr

Yılbaşına sıcak bir havada girmek istiyorsanız Latin Amerika’nın en güzel ülkelerine buyurun. Şili, Arjantin ve Brezilya’yı kapsayan turda ‘Dünyanın Yeni Yedi Harikası’ndan biri olan Kurtarıcı İsa Heykeli de görülecekler arasında. 

RAG TURU
Ortaçağ yolcusu kalmasın 

Yeni yıla Avrupa’nın en iyi korunmuş şehirlerinden biri olan Prag’da girmeye ne dersiniz? Sabahın ilk ışıklarıyla şehre giriş yapıp Hradchany Kalesi, St. Vitus Katedrali, VI. Charles Köprüsü, Eski Belediye Binası, Ulusal Tiyatro, Kafka Evi, Vltava Nehri, Karlovy Vary ve Terezin’i üç gün boyunca gezip, tarihe yolculuk yapın. 

PORTEKİZ TURU
Kültüre doyacaksınız

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Heronimos Manastırı ve Belem Kulesi, Porto Tarihi Merkezi, Sintra ve Alcobaça Manastırı ziyaret edilecek. Ardından Douro Nehri üzerinde tekne gezisi var. Porto ve Lizbon lezzetleri de tadılacak. 

MADRİD TURU
Tarihe yolculuk 

Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçirmek, tarihi surlar ile kehribar taşlı sokaklar arasında tarihi bir yolculuğa çıkmak, keyifli ve romantik bir gecenin ardından yeni yıla merhaba demek isterseniz Madrid aradığınız adres. 

MAVROVO KAYAK TURU
Karlar içinde

Yeni yılı karlar altında karşılamak istiyorsanız, Üsküp’e 1.5 saat uzaklıktaki Mavrovo Kayak Merkezi doğru adres. Gündüz 08.30-16.00, hava koşullarına göre gece 19.00-22.00 saatleri arasında kayak yapmanın tadını çıkarın. Ayrıca Üsküp gezisi ise turun bonusu... 

BEYRUT TURU
Vize derdi yok 
Yılbaşına vize sorunu olmayan bir ülkede girmek isterseniz Lübnan sizi bekliyor. Lübnan’ın başkenti Beyrut, derin bir tarihe sahip. Ayrıca kentte aktif bir sosyal yaşam ve renkli gece hayatı var. Tur kapsamında sağlanacak konaklama için 3, 4 ve 5 yıldızlı otel seçenekleri bulunuyor.

 

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

İsminiz:


Oylama: Kötü           İyi

Aşağıdaki kutuya kodu girin:
Yorumunuz: Not: HTML çevirimi yapmamaktadır!
Tüm Dünya Turizm 2009. Tüm hakları saklıdır. Limited Edition Opencart Kurumsal.