Fas Turları

Fas'ın Gizemli Kentleri
Kültürlerin, dinlerin, inançların ve geleneklerin birleşim yeri, tarih dolu Fas... Tarihi kentleri, yeni nesil Mağribi mimariyle inşa edilmiş görkemli tatil otelleri, Atlantik ve Akdeniz kıyısındaki güzel plajları ve güler yüzlü insanları ile balayı turları ve kültür turları arasında son dönemde en çok tercih edilenlerden biri olan vizesiz Fas turlarını kaçırmayın! 
Vizesiz yurtdışı turları arasında gözde seçeneklerden olan Fas turları, özellikle uygun tatil fırsatlarıve birbirinden güzel tatil yerleri ile öne çıkan tur seçeneklerinden. Gezilecek yerler bakımından da zengin olan Fas turları bayram ya da yılbaşı turları için ideal.
Türkçe’deki ismi Osmanlı döneminde feslerin üretildiği Fezşehrinden, diğer dillerdeki Morocco ismi ise ülkenin büyük şehirlerinden biri olan Marakeş şehrinden gelen Fas, başta Kazablanka, Marakeş, Rabat, Fez, Tanca şehirleri olmak üzere neredeyse her kentiyle büyük bir turizm potansiyeline sahip.

Birbirinden farklı Fas turu fırsatları ile çeşitli bölgelerini ve şehirlerini keşfedebileceğiniz bu unutulmaz ülke, her adımında yepyeni güzellikleri görebileceğiniz bir potansiyele sahip.
Portekiz, Fransa, Roma, Mağribi, Arap, İspanya ve Osmanlı mirasını çarpıcı şekilde bütünleştiren Fas gezisi, ziyaretçileri için müthiş bir deneyim sunuyor.

2019 bayram turları kapsamında Fas'a gidebilir ya da kendinize en uygun tarihi inceleyip karar verdikten sonra Fas turundaki yerinizi ayırtabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı