Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilir, onayı takip edebilir ve turu bitirdikten sonra turu derecelendirebilirsiniz.
Kullanıc Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adı*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Kullanım Şartları ve Gizlilik Beyanı kabul ediyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Üye misin?

Giriş

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilir, onayı takip edebilir ve turu bitirdikten sonra turu derecelendirebilirsiniz.
Kullanıc Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adı*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Kullanım Şartları ve Gizlilik Beyanı kabul ediyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Üye misin?

Giriş

Hakkımızda

Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Biz Kimiz ?

Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm, 2008 yılında kurulmuş TURSAB, ASTA ve UFTAA üyesi, A-Grubu bir seyahat acentesidir.  Sektörde deney im ve prestij sahibi profesyonellerce kurulmuş ve genç kadrosu ile dinamik bir yapıya sahip olan Tüm Dünya Turizm, Türkiye’de değişik büyüklükte ve değişik sektördeki çok uluslu firmalara seyahat hizmeti sunmakta olan deneyim sahibi kurumsal bir şirkettir.      
Tüm Dünya Turizm’in ana uzmanlık dalı “seyahat yönetimi”dir.  Amacımız klasik seyahat acentesi hizmetlerinin ötesinde müşterilerimizin ticari hedeflerine varmalarında yardımcı olacak çözümleri planlamak ve uygulamaktadır.

Temel prensibimiz müşterilerimize minimum maliyet ile maksimum hizmeti vermektir. Profesyonel, dinamik ve deneyimli personelimiz, talep ve ihtiyaçlarınızı karşılamada çok alternatifli fiyatlar ve rotalar sunarak, ekonomik ve pratik çözümler üretmektedir.
Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm, IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletlerini, Amadeus rezervasyon sistemi ile online olarak, en son koltuk bazında yer ayırıp taleplerinizi anında karşılamaktadır. İstanbul’u bütünüyle hizmet kapsamına alan merkezi ofisimiz, 365 gün kesintisiz servis ile, dünya çapında 90,000’i aşkın otele ve belli başlı araba kiralama şirketlerine anında rezervasyon hizmeti sunmaktadır.
Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm küreselleşen rekabet ortamında güvenilir, yaratıcı, dinamik, global düşünen, yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda bilgili ve müşterilerimize değer katan öncü bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hizmet Kalitesi Politikası

Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm, dünyada gelişen ve yükselen sektörlerden biri olan turizmin geleceğe dönük bir altyapının üzerine kurulan yüksek kalite standartları içinde sunulması prensibinden hareketle, kuruluşundan bu yana inandığı değerlere azami dikkat göstermiş ve hiçbirinden ödün vermemiştir.
Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm’in başarısının altında yatan temel değerler;

  • Detaylara önem vermek
  • Sorumluluk yüklenebilmek
  • İyi planlama yapabilmek
  • İnce hesaplamalar ve avantajlı çözümler sunabilmek
  • Ön araştırmalar yapmak
  • Raporlama ve sonuç analizleri sunabilmek
  • Deneyimli personel ile çalışmak
  • İletişime değer vermek

Diğer Kurumsal Hizmetlerimiz

Firmamız büyük bir özveri ile gerçekleştirdiği diğer kurumsal hizmetlerimiz.

Vize Hizmetleri

Yabancı ülke konsoloslukları nezdindeki güvenirliğimize dayanarak, personelinizin yurtdışı iş seyahatleri için gereken vizelerin koordinasyonu Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm’in vize bölümü personeli tarafından yürütülmektedir.

24 saat hizmet

Ofis saatlerinin ve iş günlerinin dışında acil olarak yardımımıza ihtiyacınız olursa, size verilecek mobil telefonlardan, tam anlamıyla “24 Saat Servis” olanağından yararlanabilirsiniz.

Inplant Ofisler

Yıllık bilet cirosu belirli miktarı aşan müşterilerimizin işyerlerinde in-house ofisler açarak hizmetin daha etkin yapılması sağlanmaktadır.

Otel Rezervasyon ve Araç Kiralama

Online rezervasyon sistemlerimiz sayesinde dünya çapında 90,000’den fazla otel ve belli başlı araç kiralama şirketlerine anında rezervasyon yapabilir, Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm’in anlaşmalı olduğu otellerin uygulayacağı özel fiyatlardan faydalanarak seyahatinizi ekonomik koşullarda gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli bağlantıda olduğumuz yerel seyahat acenteleri sayesinde güvenilir ve kaliteli hizmete ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme Raporları

Yedi Yirmidört Tüm Dünya Turizm, tüm bireysel ve kurumsal yolcuları için uçuş datalarını toplamakta ve saklamaktadır. Bu datalar kullanılarak elde edilecek raporlar, firmaların havayolları ile yapacakları özel anlaşmalar için hayati önemde veri oluşturmaktadır.

Uçak Bileti

Dünya üzerinde nereye, nasıl ve ne zaman gitmek isterseniz, acentemiz sayesinde en rahat ve konforlu seyahati arzu ettiğiniz standartta ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde elektronik ortamda anında alabilirsiniz.

Rezervasyona Devam Et