Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilir, onayı takip edebilir ve turu bitirdikten sonra turu derecelendirebilirsiniz.
Kullanıc Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adı*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Kullanım Şartları ve Gizlilik Beyanı kabul ediyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Üye misin?

Giriş

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilir, onayı takip edebilir ve turu bitirdikten sonra turu derecelendirebilirsiniz.
Kullanıc Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adı*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Kullanım Şartları ve Gizlilik Beyanı kabul ediyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Üye misin?

Giriş

Tayland’a nasıl gidilir

Tayland’a nasıl gidilir.

Bazı koşullara tabi olarak, tam aşılı gezginlerin karantina olmadan Tayland’ın belirli kentlerine girmelerine izin veren turizm tanıtım planıdır.

Yukarıda bulunan linki tıklayarak. Tatilinizi Tayland’ın phuket adasına geçirmek için, Ülkeye giriş koşullarını izleyebilirsiniz.

Tayland’a nasıl gidilir.

‘PHUKET SANDBOX’ PROGRAMI HAKKINDA KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİ
Tayland Turizm Otoritesi (TAT), 1 Temmuz 2021’den itibaren pilot varış noktası olarak. Phuket’ten başlayarak Tayland’ın yeniden açılması hakkında en son genel bilgileri sağlamaktan memnuniyet duyar.

Taylandlılar ve Tayland Vatandaşı Olmayanlar için Tayland’a Giriş Önlemleri Varış Öncesi
• Yolcuların, seyahat tarihlerinden en az 14 gün önce risk altındaki alanlardan veya kalabalık yerlerden kaçınmaları tavsiye edilir.
• Seyahat edenler, Turizm ve Spor Bakanlığı (MoTS) tarafından önerilen Halk Sağlığı Bakanlığı (MoPH) yönergelerine göre COVID-19 Durum Yönetimi Merkezi (CCSA) tarafından onaylanan ülkelerden/bölgelerden seyahat etmelidir ve TAT ve söz
konusu ülkelerde seyahat tarihinden en az 21 gün önce seyahatlerini belirlenen sistem veya web sitesi aracılığıyla kaydettirmeleri ve aşağıdaki belgelere sahip olmaları gerekir:
• Bir Giriş Sertifikası (COE).
• COVID-19’un seyahat tarihinden en fazla 72 saat önce tespit edilmediğini gösteren, RT-PRC yöntemiyle laboratuvar sonucunu içeren tıbbi sertifika.
• Başvuru sahibi başına COVID-19 için sağlık ve tedavi masraflarını kapsayan, Tayland’daki tüm süre boyunca, teminatın 100.000 USD’den az olmadığı açıkça tanımlanmış bir İngilizce sigorta poliçesinin kopyası
• MoTS veya TAT tarafından onaylanmış otellerde en az 14 gece konaklama ve RTPCR testleri için ödeme onayının kopyası.
Kalış süresinin 14 günden az olması durumunda, seyahat edenler, Tayland’dan onaylanmış bir uçak bileti ve konaklama için ödeme onayı ve planlanan kalış sürelerini kapsayan otellerde RTPCR testleri ibraz etmelidir.
• Seyahat tarihinden en az 14 gün önce Sağlık Bakanlığı veya Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış bir aşı ile COVID-19’a karşı aşı sertifikası. Ebeveynleri veya vasileri ile seyahat eden 18 yaşından küçük yolcuların, seyahat
tarihinden en geç 72 saat önce COVID-19’un tespit edilmediğine dair RT-PRC yöntemiyle laboratuvar sonucu olan bir sağlık raporuna sahip olmaları gerekmektedir.
• Yolcular ayrılmadan önce çıkış taramasından geçmelidir.
COE sertifikası ve sigorta poliçesi için büyükelçilik internet sayfasından detaylı bilgi edinebilirsiniz: https://ankara.thaiembassy.org/en/page/certificate-of-entrycoe?menu=604b7aba4f47a20ae8382882

Phuket Sandbox Programı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Phuket Sandbox programı kapsamındaki ziyaretçilerin seyahatlerinden olabildiğince keyif almalarına yardımcı olmak için.
Seyahat öncesi, sırası ve sonrasında kullanıcı dostu bir kontrol listesi hazırladık.
Seyahate Hazırlanmak
S: Phuket Sandbox programı kapsamında ziyaret etmeyi planlayan yabancı gezginlerin seyahat etmeden önce neleri bilmeleri/yapmaları gerekiyor?
C: Gerekli tüm gereksinimleri karşıladıklarından ve gerekli tüm belgelere sahip olduklarından emin olmalıdırlar. Bunlar aşağıdaki gibidir:
o En az altı ay geçerliliği olan bir pasaport
o 21 gün veya daha uzun süredir COVID-19 Durum Yönetimi Merkezi (CCSA) onaylı bir ülkede bulunmuş olmak.
o Tayland Halk Sağlığı Bakanlığı (MoPH) veya Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış bir aşı ile tam olarak aşılanmak.
o Dönüş hava yolculuğu rezervasyonu ve satın almak
o Bir SHA Plus sertifikalı otelde konaklama ve gerekli RT-PCR testleri için rezervasyon ve ödeme yapmak
o En az 100.000 ABD Doları tutarında COVID-19 tedavi kapsamına sahip sağlık sigortası satın almak
o Seyahatten 72 saat önce COVID-19 için negatif test sonucu

LÜTFEN LİNKİ TIKLAYIN. Tayland’a nasıl gidilir.

TAYLAND-SEYAHATİ

https://www.facebook.com/tumdunyaturizm1/videos/292252545807243/

Tayland’a nasıl gidilir.

Leave a Reply

Rezervasyona Devam Et