Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilir, onayı takip edebilir ve turu bitirdikten sonra turu derecelendirebilirsiniz.
Kullanıc Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adı*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Kullanım Şartları ve Gizlilik Beyanı kabul ediyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Üye misin?

Giriş

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilir, onayı takip edebilir ve turu bitirdikten sonra turu derecelendirebilirsiniz.
Kullanıc Adı*
Şifre*
Şifreyi Doğrula*
Adı*
Soyadı*
Doğum Tarihi*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Kullanım Şartları ve Gizlilik Beyanı kabul ediyorum.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm şartlar ve koşulları kabul edin

Üye misin?

Giriş

Yılbaşının Kaçırılmayacak 12 Fırsatı 2022

YILBAŞININ KAÇIRILMAYACAK 12 FIRSATI

Yılbaşının kaçırılmayacak 12 fırsatı 2022. Yeni yıl yaklaşıyor… “Ne yapsak, nereye gitsek?” gibi sorular sorulmaya başladı. Yeni bir hayata başlangıç anlamına gelen yeni yıla, farklı bir ülkede girmek gibisi yok. Bu yıl 2022’ye farklı bir şekilde merhaba demek istiyorsanız işte size kaçırılmayacak masalsı Noel alternatifleri… Yılbaşının kaçırılmayacak 12 fırsatı 2022

AMSTERDAM TURU
Eğlencenin kalbi
Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, ünlü elmas fabrikası ve otobüsle panoramik şehir turu yapılacak. Kanalların yer aldığı Delft kenti veya Rotterdam gezilecek. Gece hayatıyla öne çıkan kentte yılbaşına eğlenerek girin.

MS ALENNİA İLE REN TURU
Doya doya üç ülke 
Avrupa’nın en güzel üç ülkesini bir gemiyle görmeye ne dersiniz? Ms Alemannia gemisinde yedi gün boyunca konaklayacaksınız. Görülecek yerler arasında Köln, Amsterdam, Rotterdam, Antwerp, Nijmegen ve Düsseldorf var.

BANGKOK, PATTAYA TURU
Büyülü Asya
Bangkok şehir turuyla başlayan gezide Yatan Buddha heykeli, Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde Altın Buddha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı görülecek. Pattaya’ya giderken mücevher fabrikası görülecek ve timsah çiftliğine uğranılacak.

LONDRA TURU
Kraliyetin kalbi
Panoramik şehir turuyla başlayan turda Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Hyde Park, Buckingham Sarayı ve Oxford göreceklerinizden sadece birkaçı. Alışveriş yapabileceğiniz eşsiz mağazaları da unutmamak lazım.

İTALYA TURU
Baştan başa İtalya
Yeni yıla İtalya’da merhaba demek, masal gibi bir rüyaya dalmaktan farksız. Roma’da İspanyol Merdivenleri’ne çıkıp Aşk Çeşmesi’ne para atarak dilek dileyin, Venedik’te gondol sefası yapın ve San Marco Meydanı’nda yürüyün. Floransa’da ise ünlü ressamların müzelerinin keyfini doyasıya çıkarın.

DUBAİ TURU
Huzur ve eğlence bir arada 
Dubai’de yaşam hareketli, eğlenceli ve şaşırtıcı. Dolu dolu yılbaşı tatili için bu tur biçilmiş kaftan. Beş gün boyunca gezeceğiniz yerler arasında dünyanın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Emirates Towers var. Ekstra olarak düzenlenecek olan ‘Akşam Yemekli Çöl Safari’ gezisiyse turun sürprizi…

LATİN AMERİKA TURU
Sıcak rüzgâr
Yılbaşına sıcak bir havada girmek istiyorsanız Latin Amerika’nın en güzel ülkelerine buyurun. Şili, Arjantin ve Brezilya’yı kapsayan turda ‘Dünyanın Yeni Yedi Harikası’ndan biri olan Kurtarıcı İsa Heykeli de görülecekler arasında.

RAG TURU
Ortaçağ yolcusu kalmasın 
Yeni yıla Avrupa’nın en iyi korunmuş şehirlerinden biri olan Prag’da girmeye ne dersiniz? Sabahın ilk ışıklarıyla şehre giriş yapıp Hradchany Kalesi, St. Vitus Katedrali, VI. Charles Köprüsü, Eski Belediye Binası, Ulusal Tiyatro, Kafka Evi, Vltava Nehri, Karlovy Vary ve Terezin’i üç gün boyunca gezip, tarihe yolculuk yapın.

PORTEKİZ TURU
Kültüre doyacaksınız
UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Heronimos Manastırı ve Belem Kulesi, Porto Tarihi Merkezi, Sintra ve Alcobaça Manastırı ziyaret edilecek. Ardından Douro Nehri üzerinde tekne gezisi var. Porto ve Lizbon lezzetleri de tadılacak.

MADRİD TURU
Tarihe yolculuk 
Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçirmek, tarihi surlar ile kehribar taşlı sokaklar arasında tarihi bir yolculuğa çıkmak, keyifli ve romantik bir gecenin ardından yeni yıla merhaba demek isterseniz Madrid aradığınız adres.

MAVROVO KAYAK TURU
Karlar içinde
Yeni yılı karlar altında karşılamak istiyorsanız, Üsküp’e 1.5 saat uzaklıktaki Mavrovo Kayak Merkezi doğru adres. Gündüz 08.30-16.00, hava koşullarına göre gece 19.00-22.00 saatleri arasında kayak yapmanın tadını çıkarın. Ayrıca Üsküp gezisi ise turun bonusu…

BEYRUT TURU
Vize derdi yok 
Yılbaşına vize sorunu olmayan bir ülkede girmek isterseniz Lübnan sizi bekliyor. Lübnan’ın başkenti Beyrut, derin bir tarihe sahip. Ayrıca kentte aktif bir sosyal yaşam ve renkli gece hayatı var. Tur kapsamında sağlanacak konaklama için 3, 4 ve 5 yıldızlı otel seçenekleri bulunuyor. YILBAŞININ KAÇIRILMAYACAK 12 FIRSATI 2022

Leave a Reply

Rezervasyona Devam Et